BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Studentai pagerbė akademinį sąžiningumą puoselėjančius dėstytojus


 

 

Studentai pagerbė akademinį sąžiningumą puoselėjančius dėstytojus (2)

Sąžiningiausiems dėstytojams buvo įteikti graviruoti stiklo rutuliai su padėka.

lrytas.lt

2008-02-06 21:13


Šiandien Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) apdovanojo sąžiningai studijuoti Lietuvos studentus skatinančius aukštųjų mokyklų dėstytojus. LSAS elektroniniu laišku ragino daugiau nei šimtą dvidešimt tūstančių šalies studentų parašyti apie dėstytojus puoselėjančius akademinį sąžiningumą.


„Džiaugiamės, kad tarp visų negandų, nesutarimų, klestinčios korupcijos, galime rasti ir šviesių gražių dalykų, ir apdovanoti žmones, skatinančius studentus sąžiningai laikyti egzaminus bei ugdančius sąmoningas, mąstančias asmenybes. Apdovanoti šįkart studentai pasiūlė daugiau nei 50 Lietuvos Aukštųjų mokyklų dėstytojų, tačiau tikimės, kad kitais metais, tuo pačiu laiku, galėsime pagerbti gausesnį tokių dėstytojų būrį.“ – susirinkusius svečius sveikino LSAS prezidentė Indrė Vareikytė.


Sąžiningiausiems dėstytojams buvo įteikti graviruoti stiklo rutuliai su padėka „už studentų skatinimą sąžiningai laikyti egzaminus“.


„Kukliu šių apdovanojimų simboliu pasirinkome skaidrius stiklo rutulius, nes apskritimas, laikomas idealia forma gamtoje, taip pat simbolizuojantis ir veiklos, būties cikliškumą. Stiklas – dažnai suvokiamas kaip skaidrumo, sąžiningumo atspindys. Todėl ir gimė idėja dėstytojams įteikti būtent tokias simbolines dovanas – kaip padėką už jų atsakingą ir sąžiningą darbą, dirbamą jau ne vienerius metus.“ – apie dėstytojams įteiktų rutulių idėją pasakoja Indrė.


Apdovanojimuose dalyvavę įvairių aukštųjų mokyklų dėstytojai sakėsi nesitikėję tokio studentų dėmesio ir įvertinimo už skatinimą elgtis sąžiningai studijų metu.


„Šiomis dienomis, kai švietimo sistema dažniau peikiama ir kritikuojama, malonu ir vertinga, kad studentai įžvelgia ir pozityvių dalykų. Toks dėmesys motyvuoja ir skatina dirbti su dideliu atsidavimu“, - LSAS iniciatyva džiaugėsi susirinkę dėstytojai.

Rodyk draugams

Rašyti komentarą